Nowy numer 43/2020 Archiwum

Z siostrą Valappilą

Działająca przy wrocławskim DA Wawrzyny grupa Wiosna Rodzin zaprasza na rekolekcje na Górze św. Anny, które odbędą się od 15 do 19 czerwca.

Wiosna Rodzin od wielu lat utrzymuje kontakty z parafiami w Mołdawii. W 2012 roku oraz w kwietniu 2013 roku grupa osób z tej wspólnoty oraz studentów z DA „Wawrzyny” uczestniczyła w rekolekcjach s. Margarithy Valappili w Mołdawii/ Naddniestrzu, docierając do Rybnicy nad brzegiem Dniestru. 

W tym roku w czerwcu s. Margeritha Valappila i ks. Manfred Huber poprowadzą rekolekcje w Polsce. S. Valappila pochodzi z Indii, należy do Zgromadzenia Sióstr Świętego Józefa, do którego wstąpiła w Niemczech. Pracowała najpierw jako pielęgniarka; odkąd doświadczyła uzdrowienia z raka kości – po udziale w charyzmatycznym spotkaniu modlitewnym – podróżuje po całym świecie, głosząc Ewangelię i posługując modlitwą charyzmatyczną.

Czerwcowe rekolekcje – pod hasłem „Wtedy Matka Jego powiedziała do sług: 'Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie' (J 2,5)” – odbędą się na Górze św. Anny.

Początek w niedzielę 15 czerwca o 16.00, zakończenie – 18 czerwca po południu. Jeśli chcesz zgłosić udział lub uzyskać dodatkowe informacje, napisz na adres: rekolekcjeinfo@gmail.com lub dzwoń pod nr tel. 22 867 32 75 (po 17.00)


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama