Nowy numer 43/2020 Archiwum

Krew, dar serca i zabawa

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży z Wąsosza zaprasza 1 czerwca na 5. już Akcję Krwiodawstwa, połączoną ze zbiórką darów na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Krzydlinie Małej.

Organizatorzy, pozyskując krew dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, będą jednocześnie gromadzić czekolady z deputatu oraz prowadzić zbiórkę środków przydatnych dla podopiecznych Domu Dziecka, głównie pampersów, przyborów szkolnych, środków czystości. Na gości, którzy przyjadą z Krzydliny (19 dzieci i 3 opiekunów), a także innych uczestników spotkania czekać będą liczne atrakcje – będzie można skorzystać m.in. z dmuchanych zamków, stoisk ze słodyczami, konkursów, obejrzeć panoramę Wąsosza z wozu strażackiego, przejechać się bryczką. W programie występy dziecięce oraz lokalnych zespołów. Gościem specjalnym spotkania jest ks. Jakub Bartczak – rapujący kapłan.

Akcja Krwiodawstwa rozpocznie się w przedszkolu w Wąsoszu o 10.30, potrwa do 16.30; zabawy i występy na placu przy kościele – po Mszy św. o 11.15. Jako ostatni wystąpi o 16.30 zespół Stray Words.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama