Nowy numer 40/2022 Archiwum

Dołącz do akcji

Wrocławski Punkt Informacji Pielgrzymkowej będzie działał 31 maja od 10.00 do 19.00 przy ul. Świdnickiej, pomiędzy kościołem świętych Stanisława, Wacława i Doroty a hotelem Monopol.

Akcja ma na celu promocję sierpniowej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Czas ten będzie wykorzystany również na ewangelizację uliczną.

Wstępny program akcji:

10.00 - rozpoczęcie działania punktu;
12.00 - Anioł Pański;
12.30 - tańce - belgijka i inne;
14.00 - Różaniec ulicami rynku i ulicą Świdnicką;
15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia;
15.30-19.00 - koncerty gitarowe, pantomima, ewangelizacyjne scenki uliczne.

W planie przewidziane są m.in.: modlitwa za mieszkańców Wrocławia, konkurs wiedzy o bł. JP II, rozdawanie ulotek pielgrzymkowych i dotyczących obozu w Białym Dunajcu oraz DA „Wawrzyny”, ewangelizacja (rozmowy z przechodniami), pantomima uliczna, scenka teatrzyku, malowanie twarzy, koncert gitarowy i śpiewy (organizatorzy zapraszają osoby z różnych duszpasterstw akademickich Wrocławia do współpracy), czytanie Pisma Świętego i modlitwa Ojcze Nasz w różnych językach (organizatorzy proszą o współpracę osoby znające jakiś obcy język i chcące przeczytać w tym języku fragment Pisma Świętego), akcja „Pomódl się z nami” - odmawianie Różańca w grupach kilkuosobowych, w koszulkach z odpowiednim napisem, tańce, wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia przy obrazie Matki Bożej.

Kontakt: pielgrzymka@pielgrzymka.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy