Nowy numer 44/2020 Archiwum

Moja Rodzina - lubię to!

Rusza konkurs fotograficzny organizowany przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

We Wrocławiu od tygodnia trwa "Miesiąc Rodziny". Z tej okazji 1 czerwca rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego "Moja rodzina - lubię to!". Zdjęcia, przedstawiające chwile spędzone w rodzinnym gronie, można przesyłać od 1 do 22 czerwca na adres: konkurs@mojarodzina.wroclaw.pl. W ostatnim tygodniu czerwca odbędzie się głosowanie na profilu na Facebooku, które wyłoni zwycięzców. Czekają na nich ciekawe nagrody, m.in. wejściówki do wrocławskich instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych.

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach:
1. Wspólne pasje.
2. Rodzina wielopokoleniowa.
3. Stare zdjęcia po latach.
4. Z rodziną - na co dzień i od święta.

Ponadto CIRS zaprasza do udziału w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. 1 czerwca, od godz 13, na Wyspie Słodowej będzie miało miejsce szereg wydarzeń dla dzieci i rodziców. Jak zapowiadają organizatorzy, na początek odbędzie się dwugodzinny, wielopokoleniowy maraton zumby, który poprowadzą najlepsi instruktorzy, m.in. Julita Perczuk-Krogulec, Magda Sanojca, Agnieszka Ginardo.

Na Wyspie Słodowej będzie również okazja do wzięcia udziału w biegu na orientację dla rodziców i dzieci. Przygotowano atrakcje sportowe i intelektualne. Chętni będą mogli wziąć udział w animacjach tanecznych, torze przeszkód, warsztatach kung-fu oraz pobawić się na ulubionych "dmuchańcach". Dla głodnych wiedzy odbędą się pokazy doświadczeń, krótka gra terenowa oraz zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą wyklejać z naturalnych materiałów kontynenty. Aby zainteresować najmłodszych historią, przygotowane zostaną historyczne krzyżówki i quizy z nagrodami.

Specjalne stanowisko zostanie otwarte dla rodziców w miasteczku informacyjnym. To miejsce, w którym udzielane będą porady zdrowotne, socjalne i rodzinne, a także prowadzone będą zapisy na bezpłatne warsztaty dla rodziców. Przy stanowisku "Mojej Rodziny" będzie można też wziąć udział w konkursach, w których nagrodami będą m.in.: podwójne zaproszenia do Kwatery Głównej Teatru Lalek i Capitolu.

Piknik potrwa do godz. 18. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama