Nowy numer 48/2020 Archiwum

Otwórz się na Boży ogień

Przyjdź na czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego - wieczorem 7 czerwca w wielu świątyniach rozpoczną się spotkania modlitewne.

Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej zaprasza na czuwania przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, które rozpoczną się 7 czerwca w kilku kościołach: św. Elżbiety, św. Michała Archanioła, Świętej Rodziny, NMP Matki Pocieszenia. Początek czuwania we wszystkich kościołach o godz. 20.00. W programie: uwielbienie, katechezy, modlitwa wstawiennicza, Eucharystia

U wrocławskich paulinów przy ul. św. Antoniego czuwanie – zwieńczone Mszą św. o północy – poprowadzi Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej u wrocławskich paulinów (początek o 20.00)

U wrocławskich karmelitów bosych przy ul. Ołbińskiej czuwanie zacznie się o 19.30 koncertem dziękczynnym za kanonizację Jana Pawła II Zespołu Muzyki Sakralnej Lumen, następnie w programie modlitwa do Maryi niosącej Ducha Świętego (21.00), Akatyst ku czci Ducha Świętego (21.30), katecheza o siedmiu darach Ducha Świętego (23.00). Eucharystia (24.00), agapa oraz czuwanie przed Najświętszym Sakramentem aż do rana, zakończone jutrznią o 5.00.

Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre zaprasza do parafii pw. Opatrzności Bożej na Nowym Dworze – już od 16.00 rozpocznie się spotkanie integracyjne na zielonym terenie przy parafii, o 17.00 – śpiew uwielbienia „Weźmijcie Ducha Świętego”, o 18.00 Msza św., głoszenie kerygmatu, świadectwa, modlitwy wstawiennicze.

Katolicka wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna Dom na Skale we Wrocławiu wraz z parafią NSPJ w Żernikach Wrocławskich zapraszają na czuwanie, które rozpocznie się Eucharystią o 19.00.

Czuwanie wspólnot Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej rozpocznie się o 20.00 w parafii pw. św. Franciszka z Asyżu przy ul. Borowskiej. W ramach czuwania będzie można wziąć udział w Liturgii Godzin, uwielbieniu i Eucharystii odprawianej o 23.00.

Wspólnota Emmanuel w Brzegu zaprasza na Triduum przed Zesłaniem Ducha Świętego, prowadzone przez ks. Marka Mekwińskiego w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Brzegu – 5 i 6 czerwca spotkania rozpoczynają się Mszą św. o 18.00, w sobotę 7 czerwca – o 19.00 (Msza św. o 22.00)

W parafii pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła w Oławie czuwanie rozpocznie się 7 czerwca o 20.00 (Msza św. o 22.00)

W Trzebnicy, w bazylice św. Jadwigi Śląskiej, czuwanie rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o 21.00; w programie m.in. Msza św. o północy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama