Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Otwórz oczy, jesteś boski!

Zaczyna się startuje XXI Salwatoriańskie Forum Młodych w Dobroszycach.

Od 5 do 12 lipca młodzież z całej Polski - a także spoza jej granic - będzie się modlić, bawić, malować ikony, tańczyć, grać na bębnach, uczyć się zasad pierwszej pomocy i pieczenia ciasta oraz robić mnóstwo innych niezwykłych rzeczy podczas niezliczonych warsztatów.

Wiele punktów programu otwartych jest dla wszystkich chętnych - można uczestniczyć w Drodze Krzyżowej ulicami Dobroszyc (w piątek 11 lipca o 19.00) oraz w licznych koncertach.

W piątek o 20.30 wystąpi zespół „Twoje niebo” - zespół gospelowy z Przemyśla, w sobotę 12 lipca o 19.30 „Bethel”, a o 20.30 „No Longer Music”.

W niedzielę 13 lipca o 20.00 na scenie pojawi się rapujący ks. Jakub Bartczak, a o 21.00 - „Fragua”. Ponadto w niedzielę o 15.30 na boisku w Dobroszycach na „Orliku” przy dobroszyckim gimnazjum odbędzie się festyn, a o 17.00 wystąpi „Kabaret Hrabi”.

Tegorocznemu forum towarzyszy hasło „Jesteś boski”. Hymn Salwatoriańskiego Forum Młodych wyjaśnia wszystko: „(…) Otwórz oczy, jesteś boski, życie Boże w sobie masz. Boskie serce w Tobie bije, Boży duch wypełnia Cię. Jesteś boski aż po szyję, życie wieczne czeka Cię”. Więcej informacji tutaj.

Hymn 21 Salwatoriańskiego Forum Młodych
Salwatoriańskie Forum Młodych

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma