Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zgarnij bilety

Rozdajemy kolejne zaproszenia na festiwal Non Sola Scripta.

Przed nami kolejna koncertowa niedziela. W ramach 21. Międzynarodowego Festiwalu Non Sola Scripta - Wrocławskie Lato Organowe w kościele pw. Świętego Krzyża wystąpią: Juliana Krukowskaja (organy) i Inna Kamaryan (sopran).

Co tydzień rozdajemy Państwu dwa podwójne zaproszenia na wydarzenie. Tak jest i tym razem. Wystarczy na adres: wroclaw@gosc.pl wysłać wiadomość o tytule "Non Sola Scripta", a w treści napisać swoje imię i nazwisko oraz dane kontaktowe. Nagrody otrzymają pierwsze dwie osoby, które przyślą do nas mejla przed południem 12 lipca.

Tym, którym nie uda się wygrać wejściówek, zapraszamy do kas biletowych tuż przed koncertem. Początek w niedzielę, 13 lipca o godz. 19 w kościele pw. Świętego Krzyża.

"Gość Niedzielny" jest patronem Festiwalu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma