Nowy numer 25/2018 Archiwum

Stwórz film

Po raz pierwszy PPW zaprasza do udziału w konkursie filmowym. W nagrodę można pojechać na weekend nad morze lub w góry.

- Chcemy promować Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na różne sposoby. Jedną z form są krótkie filmiki. Liczymy na kreatywność - mówi Wiesław "Kuzyn" Wowk, koordynator służb pielgrzymkowych i pomysłodawca konkursu. - Nie narzucamy nic poza czasem trwania. Zmontowany materiał nie może trwać dłużej niż 5 minut.

"Kuzyn" zachęca, by opublikować film na YouTubie, a organizatorom przesłać odpowiedniego linka na adres: pielgrzymka@pielgrzymka.pl. - Na prace czekamy od 11 sierpnia do 27 września. Nagrody, w tym voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Świnoujściu lub w Kudowie Zdroju, zostaną wręczone podczas pielgrzymki trzebnickiej, 18 października.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.