Nowy numer 25/2018 Archiwum

Pstrykaj po nagrody

Nie musisz być zawodowcem. Wystarczy telefon komórkowy z aparatem i odrobina czujności. Czekamy na niezwykłe zdjęcia.

- Konkurs fotograficzny to ubiegłoroczny pomysł. Pierwszą edycję ogłosiliśmy podczas trwania pielgrzymki. Dostaliśmy fotografie od 25 osób. Wybór był trudny - wspomina Wiesław "Kuzyn" Wowk. Ostatecznie główną nagrodę zdobył Kamil Szyszka.

Regulamin konkursu jest bardzo prosty. Zrobione podczas 34. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej zdjęcie należy przesłać na adres pielgrzymka@pielgrzymka.pl, pisząc w tytule "konkurs fotograficzny". - Na e-maile czekamy od 11 sierpnia do 27 września. Nagrody wręczymy podczas pielgrzymki trzebnickiej, 18 października - dodaje.

Wśród nagród jest najnowsza książka o PPW "Dopokąd idę". Więcej o pozycji można przeczytać TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.