Nowy numer 3/2021 Archiwum

Trzy, dwa, jeden...

Trwa odliczanie do startu 34. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę. Za mniej niż 24 godziny pątnicy wyruszą na szlak.

To już ostatnie chwile na podjęcie decyzji o wzięciu udziału w PPW. Przypominamy, że obowiązują formalne zapisy i udział w kosztach. Zebrane pieniądze są wykorzystywane na zapewnienie możliwie dobrej obsługi podczas trwania pielgrzymki, m.in. wynajem toalet, transport bagaży, zakup paliwa do pojazdów służb pielgrzymkowych, czy pokrycie kosztów wszelkich materiałów pielgrzymkowych.

Dziś zapisy są prowadzone jeszcze tylko w niektórych parafiach. Na pewno jednak można dopełnić formalności i uzyskać informacje w Biurze Pielgrzymkowym, które znajduje się na ul. Bujwida 51 w DA Wawrzyny. Biuro czynne jest od 11.00 do 17.00. - Zapisujemy do wszystkich grup - łącznie z grupą 16 duchowych uczestników - i udzielamy informacji, co ze sobą zabrać, jaką wybrać grupę i jak przygotować się do trasy, aby dojść na Jasną Górę - mówi Wiesław "Kuzyn" Wowk, koordynator służb pielgrzymkowych. Zaznacza również, że pytania w sprawie pielgrzymki można kierować również via e-mail, pisząc na adres: pielgrzymka@pielgrzymka.pl lub telefonicznie: (71) 328 47 68.

Koszty pielgrzymki w tym roku wynoszą:

  • dla dzieci i młodzieży do ukończenia gimnazjum włącznie - 85zł,
  • dla pozostałych uczestników - 95zł,
  • w przypadku uczestnictwa powyżej trzech i więcej osób z jednej rodziny (np. brat, siostra i rodzice) przewidziane są zniżki (informacje w biurze)
  • ci, którzy chcą uczestniczyć w pielgrzymce tylko w wybrane dni, proszeni są o zgłoszenie i zapisy na trasie w "Informacji" (biała przyczepa kempingowa) oraz uiszczenie odpowiednio niższej kwoty. 1 dzień - 17 zł, 2 dni - 27 zł, 3 dni - 37 zł, 4 dni - 47 zł, 5 dni - 57 zł, 6 dni 67 zł, 7 dni 77 zł.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama