Nowy numer 28/2018 Archiwum

Artyści w mieście św. Jadwigi

III Międzynarodowy Plener Plastyczny Trzebnica 2014 rozpoczyna się 14 sierpnia.

Weźmie w nim udział 14 artystów z Polski, Ukrainy i Niemiec, posługujących się w swojej twórczości różnorodną techniką. Zaprezentują malarstwo, obrazy w metalu, tkaninę i biżuterię artystyczną, grafikę. W trakcie trwania pleneru organizatorzy zapraszają na spotkania autorskie z artystami w „Kawiarni jadwiżańskiej” (Dom pielgrzyma) w Trzebnicy – w niedzielę 17 sierpnia o 16.00 i w czwartek 21 sierpnia o 19.00 – oraz na wernisaż poplenerowy w niedzielę 24 sierpnia o 15.30 przy placu pielgrzymkowym, towarzyszący festynowi parafialnemu „Bartłomiejki”. Będzie można wtedy nie tylko podziwiać, ale także zakupić prace artystów.

Organizatorami tegorocznego pleneru są: Dom Zakonny Salwatorianów w Trzebnicy, parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła i św. Jadwigi w Trzebnicy, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy, Starostwo Powiatowe we Wrocławiu, Gmina Trzebnica i Hotel Trzebnica. Funkcję kuratorów pleneru pełnią ks. Bogdan Giemza SDS i Janusz Łozowski.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma