Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zacznij w Tatrach

Na żaków, którzy właśnie wkraczają w studenckie życie, ale i na starszych studentów czekają niezapomniane chwile w górach.

Od 3 do 17 września potrwa XXXI Obóz Adaptacyjny Duszpasterstw Akademickich Wrocławia i Opola w Białym Dunajcu. Wśród imprez tego rodzaju jest – jak zauważają organizatorzy – największy, najstarszy, najtańszy (399 zł) i najlepszy. Pozwala przeżyć nie tylko cudowne chwile na tatrzańskich szlakach, ale i nawiązać przyjaźnie trwające lata i… spotkać się z Bogiem. Kilkuset studentów ma do wyboru mieszkania w „chatkach” prowadzonych przez kilkanaście duszpasterstw Wrocławia i Opola. W górskich klimatach najlepiej poznasz, czym jest „Maciejówka”, „Karmel” czy „Dominik”, co oferuje „Dach”, „Most”, „Wawrzyny” czy „Redemptor”.

Oprócz górskich wypraw, obozowych Mszy św., codziennych zabaw w programie nie brak punktów wyjątkowych – są wśród nich: pielgrzymka do sanktuarium maryjnego na Wiktorówkach nieopodal Rusinowej Polany, rozmaite sportowe rywalizacje, otrzęsinowy bieg, Festiwal Piosenki Wszelakiej i obozowa potańcówka, Dzień Otwartych Chałup, akcja krwiodawstwa dla chętnych czy – u schyłku obozu – całonocna agapa.

Zapisać można się tutaj.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma