Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wygraj komiks

19 sierpnia był dniem symbolicznym: od tej chwili za 500 dni Wrocław zacznie pełnić rolę Europejskiej Stolicy Kultury. Z tej okazji Biuro Festiwalowe Impart 2016, razem z wrocławskimi redakcjami, zaprasza do udziału w konkursach.

Wrocławski „Gość Niedzielny”, włączając się do akcji „500 nagród kulturalnych na 500 dni do ESK 2016”, zaprasza do konkursu. Do wygrania jest 5 komiksów o bł. Czesławie pt. „1241", wydanych przez Ośrodek Pamięć i Przyszłość.

By je wygrać, należy odpowiedzieć na trzy pytania:

1. Jakie miasta noszą tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w tym roku?
2. Czy to prawda, że Wrocław w konkursie o tytuł ESK 2016 pokonał aż 10 polskich miast, w tym Warszawę, Poznań, Gdańsk i Łódź?
3. Kto jest kuratorem ESK 2016 odpowiedzialnym za operę?

Na odpowiedzi czekamy do piątku 29 sierpnia. Prosimy o przesłanie ich na adres: wroclaw@gosc.pl, w temacie e-maila pisząc "ESK 2016" oraz podając telefon kontaktowy.

Nagrody zostaną rozlosowane wśród autorów poprawnych odpowiedzi. Odebrać je będzie można na portierni Biura Festiwalowego Impart 2016.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma