Nowy numer 48/2020 Archiwum

Wśród przyjaciół

V Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół odbędzie się 30 sierpnia w Henrykowie.

Do udziału w pielgrzymce zapraszają Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Dolnośląskie Forum Integracyjne, Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, Wydział Duszpasterski Archidiecezji Wrocławskiej. Wzorem poprzednich edycji w pielgrzymce mogą wziąć udział grupy zorganizowane z domów pomocy społecznej, warsztatów terapii zajęciowej, szkół specjalnych i itp. Jednodniowe spotkanie rozpocznie się Eucharystią o 11.30, a zakończenie planowane jest na 16.00.

Organizatorzy zachęcają do prezentacji własnych osiągnięć i talentów rozwijanych w ramach warsztatów terapii zajęciowej przez (wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, pantomina, rękodzieło itp.). Możliwość zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10-15 minut) przez poszczególne grupy uzależniona będzie od kolejności zgłoszeń.

Od 10.00 dla przybywających do siedziby "Annus Propedeuticus" Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Henrykowie zostanie uruchomiona recepcja. Po Mszy św. przewidziano poczęstunek, a część artystyczną zaplanowano od 13.30.

Szczegółowe informacje można znaleźć klikając tutaj.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama