Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wśród przyjaciół

V Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół odbędzie się 30 sierpnia w Henrykowie.

Do udziału w pielgrzymce zapraszają Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Dolnośląskie Forum Integracyjne, Caritas Archidiecezji Wrocławskiej, Wydział Duszpasterski Archidiecezji Wrocławskiej. Wzorem poprzednich edycji w pielgrzymce mogą wziąć udział grupy zorganizowane z domów pomocy społecznej, warsztatów terapii zajęciowej, szkół specjalnych i itp. Jednodniowe spotkanie rozpocznie się Eucharystią o 11.30, a zakończenie planowane jest na 16.00.

Organizatorzy zachęcają do prezentacji własnych osiągnięć i talentów rozwijanych w ramach warsztatów terapii zajęciowej przez (wokalnych, tanecznych, instrumentalnych, pantomina, rękodzieło itp.). Możliwość zaprezentowania własnego repertuaru artystycznego (ok. 10-15 minut) przez poszczególne grupy uzależniona będzie od kolejności zgłoszeń.

Od 10.00 dla przybywających do siedziby "Annus Propedeuticus" Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Henrykowie zostanie uruchomiona recepcja. Po Mszy św. przewidziano poczęstunek, a część artystyczną zaplanowano od 13.30.

Szczegółowe informacje można znaleźć klikając tutaj.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma