GN 48/2020 Archiwum

Pomóż biegać

Trwa rekrutacja wolontariuszy do 32. Wrocław Maratonu. Miejskie Centrum Wolontariatu na chętnych do pomocy przy organizacji wydarzenia czeka do 5 września.

Impreza sportowa skupiająca kilka tysięcy zawodników z całego świata odbędzie się we Wrocławiu już 14 września.

Oferta wolontariatu przy organizacji 32. Wrocław Maratonu skierowana jest do wszystkich, którzy pasjonują się sportem, dbają o zdrowy tryb życia, chcą uczestniczyć w promocji miasta lub po prostu pragną zdobyć cenne doświadczenie. - Gwarantujemy świetną atmosferę, sportowe emocje oraz możliwość poznania ludzi o podobnych pasjach - zapewnia Zofia Kortas z wrocławskiego Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Poszukiwani są kandydaci lubiący pracę aktywną, a także osoby do prac biurowych. Chętni będą mogli sprawdzić się w realizacji następujących zadań: dyżur w punktach regeneracji na trasie maratonu (dbanie o porządek, uzupełnianie zapasów, podawanie wody i żywności zawodnikom), asystowanie w biurze zawodów oraz w biurze Mili Olimpijskiej (weryfikacja uczestników, wydawanie pakietów), pakowanie pakietów (praca, podczas której najłatwiej zintegrować się z grupą), praca w depozycie (przyjmowanie i wydawanie rzeczy osobistych uczestników).

Więcej informacji można znaleźć klikając tutaj.


 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama