GN 28/2018 Archiwum

Pomóż biegać

Trwa rekrutacja wolontariuszy do 32. Wrocław Maratonu. Miejskie Centrum Wolontariatu na chętnych do pomocy przy organizacji wydarzenia czeka do 5 września.

Impreza sportowa skupiająca kilka tysięcy zawodników z całego świata odbędzie się we Wrocławiu już 14 września.

Oferta wolontariatu przy organizacji 32. Wrocław Maratonu skierowana jest do wszystkich, którzy pasjonują się sportem, dbają o zdrowy tryb życia, chcą uczestniczyć w promocji miasta lub po prostu pragną zdobyć cenne doświadczenie. - Gwarantujemy świetną atmosferę, sportowe emocje oraz możliwość poznania ludzi o podobnych pasjach - zapewnia Zofia Kortas z wrocławskiego Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego.

Poszukiwani są kandydaci lubiący pracę aktywną, a także osoby do prac biurowych. Chętni będą mogli sprawdzić się w realizacji następujących zadań: dyżur w punktach regeneracji na trasie maratonu (dbanie o porządek, uzupełnianie zapasów, podawanie wody i żywności zawodnikom), asystowanie w biurze zawodów oraz w biurze Mili Olimpijskiej (weryfikacja uczestników, wydawanie pakietów), pakowanie pakietów (praca, podczas której najłatwiej zintegrować się z grupą), praca w depozycie (przyjmowanie i wydawanie rzeczy osobistych uczestników).

Więcej informacji można znaleźć klikając tutaj.


 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma