Nowy numer 43/2020 Archiwum

Szlachetny Polonez

Dokładnie na 100 dni przez grudniowym finałem akcji „Szlachetna Paczka” jej organizatorzy rozpoczęli akcję promocyjną w 16 miastach Polski.

O 16.00 na wrocławskim rynku rozpoczęła się studniówka, podczas której wolontariusze organizowanej już po raz 14. akcji zaprosili do odtańczenia poloneza mieszkańców stolicy Dolnego Śląska.

- Poprzez nasze działania staramy się pomóc uwierzyć w siebie ludziom najuboższym. Studniówką na rynku rozpoczynamy kampanię „SuperW”, której celem jest znalezienie wolontariuszy do naszego projektu. Poszukujemy osób gotowych do tego, aby odwiedzić najuboższe rodziny, porozmawiać z nimi i dowiedzieć się czego potrzebują - wyjaśnia Amanda Słoninka, dolnośląska koordynatorka ds. promocji „Szlachetnej Paczki”.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dla wolontariuszy wszyscy zainteresowani udziałem w projekcie mogą znaleźć klikając tutaj.

Jak podają organizatorzy, dzięki zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli w ubiegłym roku udało się przygotować i dostarczyć paczki świąteczne 17 tys. rodzin w całej Polsce.

W tym roku do sprawnego przeprowadzenia akcji na Dolnym Śląsku potrzeba ok. 600 osób.

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama