Nowy numer 21/2018 Archiwum

Rodzinnie w Marcinkowicach

Zespół Caritas przy parafii pw. św. Marcina Biskupa w Marcinkowicach zaprasza na festyn rodzinny 20 września.

- Przygotowaliśmy wiele atrakcji, zwłaszcza z myślą o młodych ludziach - zapowiada Irena Kondys, prezes PZC.

Od 14.00 do północy na miejscowym Orliku odbywać się będzie nieprzerwana zabawa. Nauka tańca Zumba w plenerze pod kierunkiem profesjonalnych instruktorów, koncert rockowy i zabawa taneczna - tak uczestnicy imprezy będą żegnać lato 2014.

Nie zabraknie także niespodzianek dla dzieci, a pierogi, grochówka, grill, pyszny chleb z domowym smalcem i lody - jeśli pogoda dopisze - z pewnością dostarczą energii wszystkim przybyłym na festyn. Swoją ofertę zaprezentują łodzi lokalni przedsiębiorcy. Będzie można również podziwiać prace rękodzielnicze wykonane przez członków miejscowego wolontariatu młodzieżowego.

Całość poprowadzi dziennikarz Wiesław Tomaszewski z Radia Rodzina. Zapraszamy!

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma