Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dziennikarskie cnoty

Tomasz Terlikowski będzie gościem kolejnego spotkania w ramach cyklu "Człowiek - Wspólnota - Odpowiedzialność". Tym razem wykład i dyskusja będą dotyczyły współczesnego dziennikarstwa.

„Jakie cnoty w pracy dziennikarza?” - to hasło przyświecające spotkaniu z redaktorem portalu Fronda.pl, które odbędzie się 14 września o 17.00 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Jak przekonują organizatorzy - Fundacja Studium Culturae Ecclesiae - będzie ono okazją do rozmowy nie tylko na temat bieżących wydarzeń społecznych i politycznych, ale przede wszystkim jak do owych problemów powinni podchodzić ludzie mediów. Zgodnie z formułą cyklu każdy uczestnik będzie miał możliwość zadania pytania lub zabrania głosu w dyskusji, która odbędzie się po prelekcji zaproszonego gościa. Spotkanie ma otwarty charakter. Wystąpi też skrzypaczka Joanna Trzaska.

Cykl „Człowiek - Wspólnota - Odpowiedzialność” to stosunkowo młoda inicjatywa Fundacji Studium Culturae Ecclesiae, znanej we Wrocławiu przede wszystkim z organizowanych od kilku lat spotkań „Verbum cum Musica”, łączących wykłady na tematy związane z Pismem św. z występami utalentowanych muzyków. Ma ona promować Katolicką Naukę Społeczną i jest skierowana do wszystkich, którzy w ramach działalności naukowej, zawodowej zajmują się szeroko rozumianą pracą z ludźmi, a także do tych, którzy chcą zapoznać się z wykładnią nauki Kościoła w odniesieniu do problemów współczesnego społeczeństwa.

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma