GN 42/2020 Archiwum

Pomóż w Światowych Dniach Młodzieży

Wrocławski sztab przygotowań do ŚDM 2016 ciągle poszukuje chętnych do współpracy. Najbliższe spotkanie dla przyszłych wolontariuszy już w sobotę.

Przyjęcia gości z całego świata, praca w grupie i wiele innych atrakcji - to gwarantuje udział w Światowych Dniach Młodzieży po stronie wolontariuszy. Wrocławski sztab przygotowań już od kilku miesięcy poszukuje chętnych, którzy zdecydują się koordynować wszystko, co będzie się działo podczas tzw. tygodnia misyjnego.

Aby dowiedzieć się więcej warto zarezerwować sobie czas w sobotę, 13 września. Gościem spotkania zorganizowanego przez Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży będzie ks. Grzegorz Suchodolski, dyrektor generalny komitetu organizacyjnego ŚDM w Krakowie. Organizatorzy określają go mianem człowieka, który o Światowych Dniach Młodzieży wie wszystko.

Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 13 w kościele pw. św. Piotra i św. Pawła na ul. Katedralnej 4. Tam odbędzie się Msza św., a po niej spotkanie z ks. Suchodolskim, a następnie z spotkanie organizacyjne dla wolontariuszy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama