Nowy numer 28/2018 Archiwum

Media i manipulacja

W Hotelu Tumskim już wkrótce odbędzie się spotkanie poświęcone środkom masowego przekazu.

Klub Polonia Christiana zaprasza na spotkanie pt. „Nie pozwólmy się okłamywać! Jak media wpływają na nasze postrzeganie rzeczywistości”. Poprowadzi je ks. Rafał Kowalski, dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej oraz rzecznik Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej. Odbędzie się w środę 24 września o 18.00 w Sali Czarnej Hotelu Tumskiego we Wrocławiu (Wyspa Słodowa 10). Wstęp wolny.

- Pytanie o media to pytanie o prawdę, o zasady - mówi organizator, Jakub Skoczylas. - Jeśli media zaczynają funkcjonować bez etyki, następuje prawdziwa katastrofa. Postępowanie niektórych dziennikarzy doprowadziło poniekąd do zszargania opinii przedstawicieli tego zawodu. Podczas naszego spotkania chcemy dotknąć tych zagadnień. Co ważne - zaprosiliśmy osobę, która jest nie tylko kapłanem, ale i człowiekiem mediów. Na pewno będzie o czym porozmawiać. Zapraszamy.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma