Nowy numer 33/2018 Archiwum

Festyn na Tarnogaju

20 września w parafii pw. Ducha Świętego we Wrocławiu odbędzie się festyn rodzinny. W jego ramach odbędzie się loteria z nagrodami.

Początek zabawy zaplanowano na godz. 14. - Przygotowaliśmy atrakcje dla dużych i małych. Przewidzieliśmy również strzelanie z łuku i wiatrówki - mówi ks. Czesław Mazur, proboszcz parafii. Zapewnia również, że z imprezy nikt nie wyjdzie głodny - będzie można zjeść m.in. grillowaną kiełbasę. Ksiądz proboszcz dodaje, że jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów programu będzie loteria w wieloma nagrodami (m.in. 5 rowerami). Losowanie szczęśliwców odbędzie się na zakończenie wydarzenia, po Mszy św. o godz. 18.

Festyn przy parafii Ducha Świętego jest organizowany dwa razy w roku - na początek i koniec roku szkolnego. W jego przygotowanie zaangażowana jest miejscowa rada parafialna. - Ta inicjatywa trwa już od 12 lat i będzie trwała nadal - dodaje proboszcz.

Program festynu:

14.00 - rozpoczęcie festynu

14.30 - konkurs plastyczny

15.00 - powitanie gościa Ronalda McDonalda

15.10 - konkurs piosenki

15.30 - przyjazd grupy Militarni-Wrocław

16.00 - odwiedziny Policji

16.30 - odwiedziny Straży Pożarnej

17.00 - konkurs wędkarski

17.30 - wspólne gry i zabawy

18.00 - konkurs dla dorosłych

19.00 - rozdanie nagród

od 14.30 do 18.00 - konkurs strzelania z łuku i wiatrówki

Parafia mieści się we Wrocławiu przy ul Bardzkiej 2/4.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma