Nowy numer 28/2018 Archiwum

Młodzi z misją

We wspomnienie św. Teresy z Lisieux - patronki misji - wrocławski oddział Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego "Młodzi Światu" Eucharystią rozpoczął 1 października powakacyjny cykl spotkań formacyjnych.

Spotkanie we wrocławskiej siedzibie SWM, na pl. Grunwaldzkim 3, zgromadziło uczestników projektów misyjnych zrealizowanych dotychczas oraz tych którzy chcą rozpocząć okres dwuletniego przygotowania do wyjazdu na misje.

- W tym roku chcemy kontynuować działania na placówkach wcześniej objętych pomocą: w Liberii, Etiopii i Boliwii - zapowiada ks. Jerzy Babiak, prezes wrocławskiego oddziału SWM. Salezjańscy wolontariusze zamierzają również realizować projekty pomocowe, m.in. na rzecz dzieci w Zambii.

Najbliższa inicjatywa SWM to "Różaniec Misyjny", który odbędzie się w Tygodniu Misyjnym 22 października o godz. 21.00 przed wrocławska katedrą.

Więcej o działalności salezjańskich wolontariuszy można przeczytać TUTAJ.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma