Nowy numer 28/2018 Archiwum

Z Duchem Świętym w Hali Orbita

Trwają zapisy na rekolekcje z udziałem o. Antonello Cadeddu z Brazylii, założyciela Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, i Lecha Dokowicza - reżysera, producenta i operatora filmowego.

Rekolekcje Ewangelizacyjne „Wyleję Ducha Mojego” odbędą się we Wrocławiu 29 i 30 listopada, w sobotę i niedzielę – na progu nowego roku liturgicznego. Miejscem spotkań będzie Hala Orbita przy ul. Wejherowskiej 34. 

Rekolekcje organizowane są przez Stowarzyszenie „Walka Duchowa” i Karmelitańską Wspólnotę Nowej Ewangelizacji „Solniczka”, działające w parafii Opieki św. Józefa we Wrocławiu, przy współpracy wspólnot archidiecezji wrocławskiej. Organizatorzy zapraszają uczestników, by wspólnie zakończyć obecny rok i rozpocząć nowy, w wielkim uwielbieniu Boga i otwarciu na Ducha Świętego.

W programie między innymi Eucharystia, uwielbienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa do Ducha Świętego, konferencje o. Antonello, świadectwo Lecha Dokowicza, Godzina Miłosierdzia, Apel Jasnogórski, Akatyst ku czci Bogurodzicy, przyjęcie do szkaplerza, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął bp Andrzej Siemieniewski, który w niedzielę będzie także przewodniczył Eucharystii.

Na uczestników czeka 3500 miejsc. Zapisy prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Każdy wraz z wejściówką otrzyma wyznaczone miejsce siedzące oraz kupon na ciepły posiłek. Dla osób niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi zostaną wyznaczone specjalne sektory. Więcej informacji tutaj.

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma