GN 28/2018 Archiwum

Msza św. z Trzebnicy live

Zapraszamy na transmisję Eucharystii kończącej pieszą pielgrzymkę do grobu św. Jadwigi. Uwaga - początek Mszy św., planowany pierwotnie na godz. 16 - prawdopodobnie opóźni się.

Jeśli nie możesz uczestniczyć osobiście w pieszej pielgrzymce wrocławskiej do grobu św. Jadwigi, możesz się z nią łączyć duchowo na jej zakończenie.

Zapraszamy na transmisję Mszy św. odprawianej przy polowym ołtarzu w Trzebnicy. Przewodniczył jej będzie abp Marian Gołębiewski, metropolita senior wrocławski. Planowane rozpoczęcie o godz. 16 prawdopodobnie nieco się opóźni.

Transmisja jest możliwa dzięki uprzejmości TV Rodzina.

________________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma