Nowy numer 44/2020 Archiwum

W przyszłym roku też się wybiorę

Kolejny laureat naszego konkursu. Kacper Fiałkowski też wygrał.

- Było ekstra. Cudowni ludzie, cudowna atmosfera. Mimo, że w pewnym momencie doskwierało już zmęczenie, to jednak mam bardzo pozytywne wrażenia - mówi laureat konkursu "Gościa". Pan Kacper wierzy, że nad pielgrzymką czuwała Boża Opatrzność i wspominany tego dnia mocno św. Łukasz Ewangelista. - Każdy z nas miał zapewne jakąś intencje, którą polecał Bogu przez wstawiennictwo św. Jadwigi. Mam nadzieję, że modlitwy zostaną wysłuchane - dodaje.

K. Fiałkowski, uczeń technikum, do Trzebnicy wyruszył z oławską "czwórką". - To był mój pierwszy raz. Trochę się bałem. Myślałem, że będzie trochę trudniej, ale nie było tak źle - opowiada. Co zrobiło na nim największe wrażenie? Ilość ludzi budujących niezwykły pielgrzymkowy klimat. - Myślę, że w przyszłym roku również się wybiorę - zapewnia.

W jego przypadku udział w konkursie nie był zaplanowany. - Szukałem zdjęć z pielgrzymki i znalazłem je na stronie "Gościa". Przeczytałem, że można wygrać nagrody i postanowiłem spróbować swoich sił - opowiada.

Listę wszystkich laureatów opublikujemy jutro ok. godz. 11.

Zdjęcia z pielgrzymki trzebnickiej można obejrzeć pod TYM artykułem. Pan Kacper znalazł się na dwóch zdjęciach. Znajdują się one w galerii "Pielgrzymka do Trzebnicy cz. 2". Fotografie mają nr. 27 i 28.

__________________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama