Nowy numer 48/2020 Archiwum

Że cię nie opuszczę...

Za nami kolejne spotkanie Akademii Intelektu. Tym razem studenci zajęli się jakże frapującym tematem poszukiwania swojej "drugiej połówki".

Do dużego zainteresowania wydarzeniem przyczynił się zapewne zaproponowany przez organizatorów temat. Poszukiwanie i wybór odpowiedniej osoby na całe życie to problem uniwersalny.

Dla wielu studia to czas nie tylko intensywnej nauki, ale także spotkań, randkowania i szukania przyszłego współmałżonka. Stąd też warto młodym, wchodzącym w dorosłe życie ludziom stwarzać możliwości do odnajdywania odpowiedzi na nurtujące pytania.

Osobą, którą zaproszono w charakterze znawcy tematu był Jerzy Grzybowski, współzałożyciel „Spotkań Małżeńskich”, autor wielu książek dotyczących przygotowań do małżeństwa i szanowany wychowawca wielu pokoleń.

Prowadzący spotkanie - Agata Bartczak i Michał Lorenz - zadawali pytania z punktów widzenia mężczyzny i kobiety.

Jedną z kluczowych kwestii frapujących młodych jest problem pewności trafności wyboru przyszłego współmałżonka i związanego z nim strachu przed podjęciem błędnej decyzji.

J.Grzybowski, jako doświadczony mężczyzna i mąż z wieloletnim stażem, starał się podać wskazówki, w jaki sposób należy poszukiwać odpowiedzi na tytułowe pytanie spotkania: "Czy to ten, czy to ta?", które odbyło się w czwartkowy wieczór 23 października.

Więcej informacji o propozycjach Akademii Intelektu można znaleźć klikając TUTAJ.

______________________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama