Nowy numer 24/2018 Archiwum

Komputery dla młodzieży

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu wspiera organizatorów Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.

Odpowiadając na apel Organizatorów Światowych Dni Młodzieży, zamieszczony na portalu ekai.pl, zachęcający do podjęcia wspólnej pracy na rzecz wydarzenia, które już za 2 lata przyciągnie do Polski setki tysięcy młodych ludzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Brzegu nieodpłatnie przekazał 20 kompletnych zestawów komputerowych, które będą służyć do prac przy obsłudze ŚDM.

- Spotykając się dwukrotnie z organizatorami poznaliśmy dokładnie problemy stojące przed organizatorami ŚDM 2016 - mówią członkowie Akcji Katolickiej z Brzegu, dodając: - Szczęśliwie okazało się, że niektóre potrzeby jesteśmy w stanie spełnić. Złożyliśmy zapewnienie o naszym dalszym zaangażowaniu we wspieraniu tego wyjątkowego dla Kościoła wydarzenia.

_______________

 

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma