Nowy numer 24/2018 Archiwum

Biało-czerwony konkurs

Zachęcamy do udziału w naszej zabawie związanej z tworzeniem dekoracji na Święto Niepodległości.

- Od 25 lat żyjemy w wolnej Polsce i zdaje się, że nie zawsze ten fakt doceniamy. Nasza inicjatywa ma sprowokować, by w rodzinnych domach, przy okazji tworzenia ekspozycji porozmawiać o historii, o wartościach, o patriotyzmie - mówi ks. Jakub Łukowski, kierownik wrocławskiego oddziału GN.

Co należy zrobić? 11 listopada, do godz. 22 czekamy na zdjęcia domowych dekoracji przygotowywanych na Święto Niepodległości. Liczymy na Państwa  kreatywność. Fotografie należy przesłać do nas drogą elektroniczną na adres wroclaw@gosc.pl. Prosimy, by wiadomość zatytułować "Święto Niepodległości", a w treści wpisać imię i nazwisko, adres pocztowy oraz telefon kontaktowy. Wybrane zdjęcia opublikujemy na naszej stronie internetowej, a te, które zrobią na nas największe wrażenie nagrodzimy gadżetami promocyjnymi „Gościa” - kalendarzami ściennymi i książkowymi.

Zachęcamy, by przesyłać nam również fotografie z innych inicjatyw upamiętniających odzyskanie przez Polskę niepodległości. - Czeka nas mnóstwo parad, marszów i festynów. Na pewno będzie kolorowo. Podzielmy się radością naszego narodowego święta - zachęca ks. J. Łukowski.

_______________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma