Nowy numer 25/2018 Archiwum

Noże zamiast argumentów

Wystawa antyaborcyjna przy kościele pw. św. Antoniego we Wrocławiu przy ul. Kasprowicza została w nocy zniszczona.

Wystawa zorganizowana przez Fundację Pro-Prawo do Życia, ukazująca okrutną prawdę o realiach przeprowadzanych aborcji, od początku budziła sprzeciw.

Jak mówi Adam Brawata, wrocławski koordynator działań fundacji, zanim zniszczono ekspozycję, do organizatorów docierały protesty, zgłaszano się również w tej sprawie na policję i do straży miejskiej.

- Doszło również do słownej konfrontacji z dwoma protestującymi paniami - mówi. Rano stwierdzono, że zdjęcia wyeksponowane na ogrodzeniu kościoła franciszkanów, zostały pocięte nożami.

- Do takich działań uciekają się osoby, którym brak rzeczowych argumentów w dyskusji - mówi A. Brawata. - Plansze zostały już naprawione, posklejane. W razie potrzeby będziemy sklejać je dalej...

Wystawę można oglądać do 15 listopada.


  Archiwum Fundacji Pro-Prawo do Życia Tak wyglądała wystawa we wtorkowy ranek   Tak wyglądała wystawa we wtorkowy ranek Archiwum Fundacji Pro-Prawo do Życia
 

_______________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma