Nowy numer 3/2021 Archiwum

Filip cię poprowadzi

Wspólnota modlitewno-ewangelizacyjna "Ichtis" z parafii pw. św.Augustyna we Wrocławiu zaprasza na weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne.

Robert Mikutel ze wspólnoty "Ichtis" przekonuje, że kurs "Filip" jest jedną z odpowiedzi na zachętę św. Jana Pawła II do nowej ewangelizacji.

- Zawiera prosty i żywy przekaz Dobrej Nowiny - zaznacza. Skorzystać z niego mogą wszyscy chętni, zarówno wierzący jak i poszukujący.

- Nie wymagamy jasnej deklaracji o stanie swojej wiary. Jeśli ktoś ma taką wolę wcale nie musi nic o sobie nam mówić. Najważniejsze jest bowiem otwarcie się na podjęcie wewnętrznego dialogu z Bogiem - tłumaczy.

Ci, którzy zdecydują się wziąć udział w kursie są proszeni o zabranie ze sobą Pisma Świętego i notatnika.

R. Mikutel jest przekonany, że udział w wydarzeniu może być przełomowy w budowaniu własnej relacji z Bogiem.

- Jeden z członków naszej wspólnoty, Fryderyk Nguyen, napisał na swoim profilu na Facebooku: "Z wiarą jak z książką - nie przyjrzysz się bliżej, nie poznasz. A streszczenia to kiepścizna. Dowiedz się w co wierzysz albo nie wierzysz" - dodaje.

Kurs "Filip" odbędzie się przy parafii św. Augustyna przy ul. Sudeckiej 90 we Wrocławiu w dniach 14-16 listopada. Obowiązują zapisy. Można ich dokonać TUTAJ. Warto zajrzeć też na stronę wydarzenia www.filip.ichtis.fc.pl, by o kursie i o programie dowiedzieć się znacznie więcej.

Kurs Filip
Ola Wu

_______________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama