Nowy numer 24/2018 Archiwum

U Matki Bożej Miłosierdzia

Modlitewne czuwanie w intencji zbliżających się rekolekcji ewangelizacyjnych rozpocznie się w kościele pw. Opieki św. Józefa we Wrocławiu 15 listopada o 21.00.

– Zbliżają się wielkimi krokami nasze Archidiecezjalne Rekolekcje Ewangelizacyjne. Chcemy jak najlepiej do nich się przygotować, więc zachęcamy cię do wspólnej modlitwy w sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w wigilię Jej uroczystości – zaprasza o. Krzysztof Piskorz OCD. – Będziemy zawierzać naszej kochającej Pani to wielkie dzieło, aby przyniosło jak największe owoce. Nie może ciebie zabraknąć! Jeśli się zapisałeś, to tym bardziej, poczuj się zaproszony przez Maryję. Przyjdź, by przytulić się do Jej Serca i oddać zbliżający się czas świętych rekolekcji. Przez Maryję do Jezusa Chrystusa, któremu należy się wszelka cześć i chwała po wszystkie wieki wieków. Amen.

Czuwanie rozpocznie się w kościele przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu o 21.00 Apelem Jasnogórskim i modlitwą różańcową. O 21.45 odbędzie się Msza św. koncelebrowana z udziałem ks. Piotra Wawrzynka, dyrektora Szkoły Nowej Ewangelizacji we Wrocławiu, oraz ks. Wojciecha Jaśkiewicza, archidiecezjalnego koordynatora Odnowy w Duchu Świętym. O 22.45 rozpocznie się modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, o 24.00 – Akt Zawierzenia Matce Bożej rekolekcji ewangelizacyjnych z udziałem o. Antonella Cadeddu i Lecha Dokowicza (29 i 30 listopada).

Główne uroczystości odpustowe odbędą się w niedzielę o 13.00.

_______________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma