Nowy numer 24/2018 Archiwum

O ruchu odnowy i "spoczynku w Duchu Świętym"

Dzień Jedności Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej oraz X sesja Szkoły Duchowości Charyzmatycznej odbędą się 22 listopada.

Gościem specjalnym spotkania będzie ks. Andrzej Grefkowicz, wieloletni przewodniczący Krajowego Zespołu Koordynatorów, obecnie Honorowy Członek Rady KZK, koordynator Odnowy w Duchu Świętym i egzorcysta diecezji warszawskiej.

Spotkanie rozpocznie się o 10.00 Mszą św. w kościele pw. Świętego Krzyża, kontynuowane będzie w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (budynek D-20, ul. Janiszewskiego 8).

W programie konferencje ks. A. Grefkowicza „Odnowa w Duchu Świętym - kim jesteśmy” oraz „Odnowa dziś  - co mówi Duch do Odnowy”.

Po przerwie, o 16.00 odbędzie się X sesja Szkoły Duchowości Charyzmatycznej. Ks. Mariusz Rosik i ks. Andrzej Grefkowicz będą mówić o „spoczynku w Duchu Świętym”.

O 18.30 rozpocznie się modlitwa uwielbienia prowadzona przez Annę-Marię Mbayo i Gospel Life. Zapisy i informacje na www.wroclaw.odnowa.org.

_______________

 

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma