Nowy numer 33/2018 Archiwum

Poszukują mężczyzn

Za nieco ponad trzy tygodnie rusza Orszak Trzech Króli. Wrocławscy organizatorzy poszukują męskiej pomocy do stworzenia Straży Ojcowskiej.

Głównymi aktorami Orszaku Trzech Króli są dzieci, które tworzą barwny korowód, towarzysząc Mędrcom zmierzającym ku Świętej Rodzinie z trzech stron świata. By orszak mógł bezpiecznie przejść przez wrocławskie ulice, potrzebni są strażnicy, którzy będą chronić aktorów i porządku radosnego przemarszu z Ostrowa Tumskiego do rynku. Jak dawniej królowie szli w otoczeniu straży, tak i nasi aktorzy, szczególnie najmłodsi, powinni mieć eskortę.

Organizatorzy wrocławskiego orszaku poszukują mężczyzn, którzy pomogą zapewnić porządek i bezpieczeństwo podczas trwania wydarzenia. Zostaną oni wyposażeni w jednolite szaty.

Straż Orszakową koordynuje wspólnota Mężczyźni św. Józefa we Wrocławiu. Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie: mezczyzniwewroclawiu.pl.

_____________

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma