Nowy numer 49/2020 Archiwum

Karmelitański Bal Maskowy tuż tuż

Karnawał czas zacząć. Karmelitańska Wspólnota Nowej Ewangelizacji "Solniczka" zaprasza na parkiet.

Bal rozpocznie się w sobotę 7 lutego 2015 r. Spotkanie otworzy Msza św. w kaplicy sióstr marianek na Ostrowie Tumskim, której przewodniczył będzie o. Krzysztof Piskorz OCD. Inaugurację zabawy w Auli PWT zaplanowano na 20.00. Uczestników obowiązują stroje wieczorowe – oprócz sukni, garniturów czy fraków przewidziano również maski, w dowolnie wybranej formie.

– Bawimy się, chwaląc radośnie Pana w tańcu, przez całą noc, bez alkoholu oraz innych używek, dając dowód, że do zabawy nie potrzeba wspomagaczy. Wystarczy dobra muzyka i odpowiednie towarzystwo – tłumaczy Marcin Romaniszyn. – Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom, stworzyć możliwość kulturalnej zabawy ludziom kierującym się podobnymi wartościami.

Wyjaśnia, że zaproszenie na bal jest skierowane do młodych ludzi oraz do tych, którzy się młodo czują. Nie ma więc „klasycznego” ograniczenia wiekowego. Na zabawę uczestnicy zapisują się pojedynczo – nawet jeżeli zgłaszają się w parze, każdy wypełnia formularz oddzielnie. Bal będzie moderował znany wodzirej Sebastian Petit; przewidziany jest zarówno taniec, jak i zabawy taneczne oraz różne niespodzianki – każdy powinien więc znaleźć coś dla siebie, nawet jeśli nie potrafi dobrze poruszać się po parkiecie. Organizatorzy zapewniają napoje, przekąski, ciepły posiłek. Zapisać można się przez formularz dostępny tutaj lub pisząc na adres karmelitanskibal@gmail.com. Ilość miejsc jest ograniczona; decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji przy zapisach.

_____________

 

Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama