Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pokolęduj ze Skaldami

Radio Rodzina i wrocławscy adwokaci zapraszają na koncert kolęd. Będzie on okazją do świętowania kilku jubileuszy.

Koncerty kolęd organizowane przez Radio Rodzina i wrocławskich adwokatów u progu Nowego Roku to już .Tym razem, 3 stycznia o godz. 19, w kościele pw. św. Michała Archanioła przy ul. Prusa 78 we Wrocławiu wspólny śpiew poprowadzą Skaldowie.

Koncert będzie to okazją do świętowania 90. urodzin oraz 30-lecia sakry biskupiej ks. Józefa Pazdura. Wydarzenie będzie dedykowane dostojnemu jubilatowi. Świętują również Skaldowie, obchodzący 50. rocznicę swojego istnienia.

Jubileusz bp. J. Pzdura będzie miał jeszcze jedną odsłonę. 4 stycznia o godz. 17 w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu wyświetlony zostanie film o jubilacie „Serdecznie dobry Ojciec”. Film został przygotowany z okazji jubileuszu 60 lat kapłaństwa i 27 lat sakry biskupiej bp. Pazdura i przedstawia liczne świadectwa o jubilacie. Po projekcji filmu będzie okazja do osobistego złożenia życzeń.

O 90. urodzinach bp. Pazdura pisaliśmy TUTAJ.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma