Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Królowie na jazzowo

"Dominikański Wieczór Trzech Króli" odbędzie się 6 stycznia w kościele pw. św. Wojciecha we Wrocławiu.

Wrocławscy jazzmani, jak każdej zimy, będą zbierać pieniądze na „gorącą zupę” dla najuboższych i bezdomnych wrocławian. Koncert odbędzie się w dwóch częściach, ok. 19.15 (po Mszy Świętej rozpoczynającej się o g. 18:30) i ok. 20.45 (po Mszy św. rozpoczynającej się o 20.00).

Usłyszymy utwory George'a Gershwina i kolędy, a grać będą: Przemysław Jarosz – perkusja, Jakub Olejnik – kontrabas, Robert Jarmużek – fortepian, Piotr Baron – saksofon, Katarzyna Mirowska – śpiew.

Weźcie gorące serca i pełne portfele – zapraszają organizatorzy, przypominając że… zbierają „na zupę” dla samego Pana Jezusa („Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"…). Zachęcają do wzięcia ciepłych ubrań – kościół jest nieogrzewany.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma