Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Ruszamy w drogę do stajenki

Kilkadziesiąt tysięcy ludzi przejdzie w orszakach 3 króli w miejscowościach archidiecezji wrocławskiej.

To największe "pospolite ruszenie" na ulicach polskich miast. Świętować będziemy również w archidiecezji wrocławskiej. Dzięki naszej stronie internetowej będzie można przyjrzeć się jak orszaki 3 króli wyglądały w wielu miejscowościach. Sukcesywnie, do późnego wieczora na naszej stronie internetowej, będziemy umieszczać relacje z kolejnych 9 pochodów.

Będziemy we Wrocławiu, Oleśnicy, Trzebnicy, Namysłowie, Ziębicach, Brzegu, Oławie, Jelczu-Laskowicach i Malczycach. Spodziewajcie się dużej ilości zdjęć. Zachęcamy do odwiedzin, oglądania, klikania i polubień.

Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam zrelacjonować wydarzenia.

TUTAJ można znaleźć wszelkie informacje dotyczące dzisiejszych orszaków w archidiecezji wrocławskiej, zwłaszcza godzin wyjścia.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma