Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Król u wrót zamku

Mały Jaś jako Pan Jezus drugi rok z rzędu przyjmował hołdy Trzech Mędrów w Brzegu.

Mały Pan Jezus ze swoją mamą   Mały Pan Jezus ze swoją mamą Archiwum organizatorów

 

 

 

 

 

 

 

 

Orszak Trzech Króli, organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową im. św. Tomasza z Akwinu w Brzegu, znów porwał miasto w stronę żłóbka. Królowie wyruszyli spod kościoła pw. św. Mikołaja – by, za gwiazdą betlejemską i doboszem z bębenkiem, dotrzeć na pl. Zamkowy, do Betlejem mieszczącego się obok kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Po drodze zwycięski anioł z białym sztandarem poradził sobie z kosmatymi diabłami, a mędrcy uzyskali odpowiednie informacje na dworze Heroda, urzędującego na galerii brzeskiego ratusza.

Nie brakło i w tym roku harcerzy oraz aktorów z brzeskiego Teatru Dnia Niepowszedniego. Monarchowie szczęśliwie dotarli do stajenki stojącej tuż przy bramie zamku Piastów Śląskich. W szopce czekała na nich Święta Rodzina, w którą wcieliła się ponownie rodzina państwa Krzemowskich.

Anioł poradził sobie z mrocznymi postaciami   Anioł poradził sobie z mrocznymi postaciami Archiwum organizatorów Na dworze Heroda   Na dworze Heroda Archiwum organizatorów


 

 

 

 

 

 

 

 

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma