Nowy numer 44/2020 Archiwum

Wielodzietność to wyzwanie?

Zwyczajne-niezwyczajne, czyli o radościach, troskach i praktycznych patentach na ogarnięcie wielodzietnej codzienności będą opowiadały mamy wychowujący więcej jak troje dzieci.

Spotkanie Klubu Mamuśki odbywają się regularnie od kilku lat. Pomysł wrocławianek rozprzestrzenił się też na inne miasta w całej Polsce. Podczas spotkań podejmowane są różnorodne tematy z zakresu pielęgnacji i wychowania dzieci, ale realizowane są projekty z zakresu "coś dla pań".

Najbliższa okazja, by wziąć udział w spotkaniu klubowiczek nadarzy się 15 stycznia. Jak zapowiadają organizatorki, będzie o tym jak radzić sobie emocjonalnie, logistycznie i finansowo, będąc mamą czwórki czy szóstki maluchów. O radościach, troskach i praktycznych patentach na ogarnięcie wielodzietnej codzienności opowiedzą wrocławskie przedstawicielki dużych rodzin: Katarzyna Dunajska - mama 6 dzieci, oraz mama Anna Łopuch - mama 4 dzieci.

Ile czasu zajmuje wyjście z domu ośmioosobowej rodziny zimą? Jak zaplanować wspólne wakacje i czy przy każdej wyprawie za miasto trzeba wynajmować busa? Ile litrów zupy zjada się w ciągu tygodnia i ile kilogramów ziemniaków trzeba obrać na obiad? Jak wygląda wieczorna toaleta całej ekipy? Jak sobie radzić w przypadku zbiorowej "jelitówki" czy ospy wietrznej? - to tylko niektóre z pytań, na które mamy usłyszą odpowiedź.

Spotkanie odbędzie się 15 stycznia od godz.19.00 w księgarni - kawiarni "Nalanda" przy pl. Kościuszki 12 we Wrocławiu. Z powodu ograniczonej ilości miejsc obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Wystarczy napisać maila z imieniem i nazwiskiem na adres wroclaw@klubmamuski.pl. W tytule należy wpisać "wielodzietni". Więcej informacji na www.klubmamuski.pl. Spotkanie jest bezpłatne.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama