Nowy numer 21/2018 Archiwum

O cudach

Szkoła Duchowości Charyzmatycznej zaprasza na kolejną, 11. już sesję, która odbędzie się we Wrocławiu 16 stycznia w auli PWT przy pl. Katedralnym 1.

O "Darze czynienia cudów" będą mówić dr Anna Rambiert-Kwaśniewska z Papieskiego Wydziału Teologicznego oraz mgr lic. Artur Skowron ze Wspólnoty "Galilea". Wykłady rozpoczną się o 18.00; po krótkiej przerwie, o 20.00, uczestnicy spotkania zostaną zaproszeni do modlitwy uwielbienia. Poprowadzi ją Wspólnota "Benedictus".

Szkoła Duchowości Charyzmatycznej to cykl wykładów, na który zapraszają Instytut Nauk Biblijnych Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu oraz Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Wrocławskiej. Każde spotkanie prowadzą reprezentanci obu środowisk, naukowego oraz osoby zaangażowane w propagowanie idei doświadczenia charyzmatycznego.
 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma