Nowy numer 39/2022 Archiwum

Muzyka może uleczyć

Zapraszamy na charytatywny koncert w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na wrocławskim Gądowie. Zagrają gwiazdy polskiej muzyki: Ania Wyszkoni oraz Eleni.

Charytatywny Koncert Kolęd z udziałem ambasadorki placówki Anny Wyszkoni oraz Eleni wraz z zespołem odbędzie się 24 stycznia w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego na wrocławskim Gądowie. Rozpoczęcie o godzinie 19.30.

Dochód z wydarzenia w całości przeznaczony zostanie na rzecz dzieci Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu.

- Na początek uczniowie z wrocławskich szkół muzycznych wykonają wraz ze swoją nauczycielką kilka kolęd na fletach poprzecznych. Następnie wystąpi Eleni wraz z zespołem, a po niej Anna Wyszkoni. Każda z artystek wykona kilka kolęd, jak również własne utwory. Przewidywalny czas koncertu to 1,5 godziny - mówi Karolina Mazur, pracownik ośrodka dla dzieci w Jaszkotlu.

Wejściówki na koncert to cegiełki o wartości 10 złotych, z których dochód w całości przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu. 

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy