Nowy numer 24/2018 Archiwum

Walentynkowa debata

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza do wspólnego przeżycia dnia św. Walentego, patrona zakochanych.

Debaty Walentynkowe poświęcone tematom miłości, czystości przedmałżeńskiej, małżeństwa i rodziny KSM organizuje w wielu miastach Polski. „Zaplanowane dyskusje są odpowiedzią młodych ludzi na promowany we współczesnym świecie konsumpcyjny styl życia, często pozbawiony jakichkolwiek zasad i wartości. Młodzież stowarzyszenia pragnie, by ta rozmowa stała się także okazją do głębszej refleksji nad tematami dotyczącymi miłości, narzeczeństwa i małżeństwa” – tłumaczą organizatorzy.

We Wrocławiu debata „Oblicza miłości” odbędzie się 14 lutego w  Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu, w ramach Diecezjalnego Dnia Orłów. Spotkanie rozpocznie się o 11.30 zawiązaniem wspólnoty i konferencją kl. Marcina Wachowiaka. O 12.00 zostanie odprawiona Msza św., o 13.00 rozpocznie się spotkanie z ks. Mirosławem Malińskim. W programie konferencja, dyskusja i „skrzynka pytań”.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma