Nowy numer 24/2018 Archiwum

"Czy Polska będzie drugą Hiszpanią?"

"Bitwa o Madryt. Czy Polska będzie drugą Hiszpanią?" - pod takim hasłem odbędzie się wystąpienie red. Tomasza Terlikowskiego.

Całość rozpocznie się 14 lutego o godzinie 19 w kaplicy przy parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Horbaczewskiego 20. -  Poprosimy naszego prelegenta o uzasadnienie tezy o konieczności zaangażowania katolików w życie społeczne poprzez przytoczenie nauczania Kościoła na ten temat  - mówi organizator, Grzegorz Święcicki.

Tomasz Terlikowski pokaże jeszcze zagrożenia w tym zakresie na przykładzie Hiszpanii, na kanwie swojej książki "Bitwa o Madryt", która będzie do nabycia wraz podpisem autora na miejscu. Po godzinnej prelekcji przewidziana jest krótka dyskusja. Organizatorem spotkania jest Instytut Ordo Caritatis.

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma