Nowy numer 24/2018 Archiwum

Jak wychowywać dzieci do dojrzałej wiary?

Ruch Światło-Życie - wspólnota „On Jest” razem z parafią NMP Bolesnej na wrocławskim Strachocinie zapraszają na spotkanie z Mariolą i Piotrem Wołochowiczami.

Kim są prelegenci? To małżonkowie od 33 lat, rodzice trojga dzieci, ewangelizatorzy z polskiego oddziału Familly Life Mission (Fundacja Misja Służby Rodzinie), tłumacze, autorzy licznych poradników i publikacji dotyczących odnowy biblijnej oraz chrześcijańskiego wychowania i życia rodzinnego - w tym książki pt. „Wierzące dzieci”.

Na własnej skórze doświadczyli wszystkiego, o czym w niej piszą i o czym będą mówić… „Co chcemy osiągnąć jako rodzice? Co zrobić, aby Moje dzieci żyły wiarą i ją rozwijały? Jakie konkretne działania podjąć?”.

Na te pytania postarają się odpowiedzieć, podając biblijną strategię dla rodziców małych dzieci i tych, którzy „mają jeszcze wszystko przed sobą”, stojąc przed okresem buntu nastolatka.

Nie przypadkiem udało im się wychować trójkę swych dzieci na osoby silne wiarą i oddane Panu. Państwo Wołochowiczowie odsłaniają spory kawałek swojego rodzinnego doświadczenia, aby pokazać, że wychowanie dzieci do dojrzałej wiary jest możliwe.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 21 lutego o 18.45 w kościele pw. NMP Bolesnej przy ul. Tatarakowej 1-3. Państwo Wołochowiczów będzie można wysłuchać także w niedzielę po Mszy św. o 14.30.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • Ola_En
    18.02.2015 13:28

    Na pewno warto posłuchać ich świadectwa. Napisali mądrą książkę dla rodziców i mają się czym dzielić:

    http://www.czytamyrazem.pl/dla-rodzicow/mariola-piotr-wolochowiczowie-wierzace-dzieci/

    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma