Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wielkopostne śpiewanie

IV Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej odbędzie się w Skarbimierzu 14 marca. Patronat nad konkursem objął m.in. Gość Niedzielny.

Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu  wraz z Gminnym Zespołem Szkół w Skarbimierzu oraz parafią pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika już po raz czwarty zapraszają chóry, zespoły oraz solistów prezentujących utwory z nurtu pieśni wielkopostnych.

Przesłuchania konkursowe rozpoczną się 14 marca o godz. 10 w Gminnym Gimnazjum w Skarbimierzu-Osiedle a koncert galowy zaplanowano po Mszy św. o godz. 17 w kościele parafialnym w Skarbimierzu.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich chętnych. Ostateczny termin zgłoszeń mija 6 marca. W ramach przeglądu przewidziany jest posiłek oraz nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Wsparcia finansowego udziela wójt gminy Skarbimierz, Bank Spółdzielczy Grodków-Łosiów, Bank Spółdzielczy w Brzegu i Nadleśnictwo Brzeg.

Patronatem honorowym tegoroczny przegląd objęli: Andrzej Siemieniewski, biskup pomocniczy archidiecezji wrocławskiej, Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego oraz Andrzej Pulit, wójt gminy Skarbimierz .

IV Przegląd Pieśni Pokutnej i Pasyjnej wspierają medialnie: Gość Niedzielny, Radio Rodzina, Radio Park, Radio Doxa, twójbrzeg.pl, Panorama Powiatu Brzeskiego i Gazeta Brzeska.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama