Nowy numer 33/2018 Archiwum

Ślęża w prezencie

Ręcznie tkany obraz ofiarowała metropolicie wrocławskiemu delegacja młodzieży z Sobótki.

W rozmowie z KAI młodzi ludzie przyznali, że pomysł ofiarowania prezentu, który przygotowaliby własnoręcznie pojawił się zaraz po ingresie księdza arcybiskupa do wrocławskiej katedry.  Jego realizacja wymagała jednak sporo pracy.

Po kilku miesiącach udało się wykonać obraz przedstawiający górę Ślężę, a dziś został on osobiście wręczony przez delegację młodzieży abp. Kupnemu.

Zapytani o wrażenia po spotkaniu z hierarchą młodzi ludzie przyznali, iż na początku byli bardzo zestresowani, jednak metropolita szybko ujął ich swoją życzliwością i uśmiechem. W spotkaniu uczestniczył burmistrz Sobótki Stanisław Dobrowolski.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma