Nowy numer 24/2018 Archiwum

Spotkanie ze świadkami

W tym roku mija 50 lat od wystosowania orędzia biskupów polskich do niemieckich.

Wykłady, konferencje, debaty, ale też wystawy i wspomnienia wypełniają tegoroczne obchody 50. rocznicy wystosowania orędzia skierowanego do niemieckiego episkopatu.

Autorem listu był metropolita wrocławski, kard. Bolesław Kominek. W ramach organizowanego przez fundację "Studium Culturae Eclesiae" cyklu społecznego "Człowiek - Wspólnota - Odpowiedzialność" będzie można się spotkać ze świadkami życia i dzieła kardynała.

Spotkanie odbędzie się w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu, w niedzielę, 8 marca o godz. 17.

W czasie spotkania będzie można obejrzeć wystawę historycznych zdjęć i posłuchać koncertu chóru "Vox Clemens" pod dyrekcją prof. Piotra Łykowskiego z wrocławskiej Akademii Muzycznej. Wstęp jest wolny.

 

 

 

 


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma