Nowy numer 2/2021 Archiwum

Kocham, więc wychowuję

Dominika Figurska, Piotr Wysocki i Monika Ogrodnik będą mówili m.in. o swoich doświadczeniach rodzicielskich. Wstęp jest wolny.

- Czekają nas trzy bardzo interesujące wykłady dotyczące wychowania i rozwoju rodziny - mówi Andrzej Dunajski ze Stowarzyszenie na rzecz Edukacji i Rodziny NURT, jeden z organizatorów wydarzenia. - Zależy nam, żeby każdy z uczestników konferencji wyszedł z niej z co najmniej jednym dobrym pomysłem jak poprawić relacje i funkcjonowanie całej rodziny w wymiarze praktycznym.

Zaproszeni goście podejmą trzy tematy. Dominika Figurska wygłosi prelekcję pt.: "Jak odegrać najważniejszą rolę: kobiety, żony, mamy?".

- Będzie nam opowiadać o trudnym połączeniu życia zawodowego aktora z obowiązkami rodzinnymi. Należy dodać, że jest ona współautorką, obok Agaty Puścikowskiej z Gościa Niedzielnego, książki pt.: "I co my z tego MAMY?" - tłumaczy A. Dunajski.

O ojcostwie, jako największym wyzwaniu mężczyzny będzie opowiadał Piotr Wysocki, historyk, były dziennikarz, obecnie współwłaściciel firmy PR.; ekspert w zarządzaniu kryzysami reputacyjnymi, współzałożyciel ZHR. - Natomiast Monika Ogrodnik podejmie bardzo istotny temat "Uczucia: wróg czy sprzymierzeniec". Wydaje się, że uczucia są niezależne od nas, ale od nas zależy, co z nimi zrobimy - dodaje. Pani Monika jest dyrektorką Przedszkola i Szkoły dla dziewcząt "PROMIENIE" Stowarzyszenia "STERNIK".  Jest również absolwentka studiów nauk o rodzinie, terapii pedagogicznej oraz edukacji spersonalizowanej i zróżnicowanej.

Do kogo skierowana jest konferencja? - Do wszystkich, którzy są zainteresowani wychowaniem, ale nie tylko do rodziców - wyjaśnia A. Dunajski. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 15 marca w godzinach 15-18 w Hotelu Orbis Wrocław (ul. Powstańców Śląskich 7). - Wstęp jest wolny. Zachęcamy do rejestracji pod adresem konferencja@nurt.edu.pl, która ma nam posłużyć wyłącznie w celu przygotowani odpowiedniej ilości miejsc. Nie ma jednak przeszkód do uczestnictwa, jeśli ktoś nas o tym nie poinformuje - tłumaczy organizator.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama