Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zaklejała uczniom usta taśmą

Krzyki, groźby, zastraszanie, a nawet zaklejanie dzieciom ust taśmą klejącą! Takie metody stosowała wobec uczniów klasy zerowej nauczycielka w Szczodrem koło Wrocławia.

Radio Zet dotarło do szokujących nagrań, które udowadniają absurdalne wręcz zachowanie kobiety.

Jak podaje ogólnopolska stacja radiowa, jako pierwsza zaniepokoiła się Dorota Łaba, matka jednego z uczniów. Jej syn, Franek zaczął miewać koszmary oraz bał się chodzić do szkoły. Gdy wypytała go o całą sytuację, zdradził, że nauczycielka grozi mu i straszy.

D. Łaba postanowiła sprawdzić, czy jej dziecko mówi prawdę, i włożyła do plecaka Franka dyktafon. Nagrania, które udało jej się zebrać, okazały się szokujące i nieprawdopodobne i potwierdziły słowa kilkuletniego chłopca.

- Irytujecie mnie, gówniarze [...] Osoby, które mają zalepione buzie, przychodzą do mnie. Na czas śniadania zdejmuję wam taśmy. Mam nadzieję, że nie będziecie już gadali [...] bo niestety będę musiała wam zalepić buzie drugi raz. [...] Nawet nie próbuj podchodzić, bo będę cię musiała przywiązać do stołu - słyszymy na nagraniu z lekcji udostępnionym przez Radio Zet.

Dorota Łaba natychmiast zgłosiła sprawę do Kuratorium Oświaty. Powiadomiła także dyrekcję, dostarczając jej nagranie. Władze szkoły zawiesiły brutalną nauczycielkę. Zajęcia prowadzi zastępujący ją inny pedagog.

Kontrolę w szkole podstawowej w Szczodrem zapowiada Ministerstwo Edukacji Narodowej. Sama minister edukacji Joanna Kluzik-Rostkowska była wstrząśnięta po odsłuchaniu nagrania.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

  • MacBlacker
    10.03.2015 15:01
    Sorry ale gwałt na dziciach czyniony przez ministerstwo pani J. K-R czyni niemniajszy gwałt na dzeciach, tylko że w sposob bardziej wyrafinowany.
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma