GN 48/2020 Archiwum

Pomódl się o (za) dzieci

12 marca odbędzie się kolejne spotkanie dla małżeństw organizowane przez fundację "Evangelium Viate".

Siostry boromeuszki zapraszają do siedziby fundacji przy ul. Rydygiera 22-28. Propozycja jest otwarta dla wszystkich, ale siostry zapraszają zwłaszcza małżeństwa i ich bliskich, którym zależy, by poczęły się w ich rodzinach dzieci, a także małżeństwa, które przeżyły stratę, szukające pocieszenia, spokoju i zbliżenia do Pana Boga.

- Tym razem korzystamy z obecności ks. Jarosława Szymczaka z Instytutu św. Rodziny w Łomiankach. O godz. 19 odprawi Mszę św. w intencji obecnych na spotkaniu małżeństw, a później wygłosi prelekcję pt.: "Gdy dziecko się nie pojawia. Czekanie na rodzicielstwo" - dodaje s. Ewa. Ks. Szymczak jest jednym z dwóch kapłanów specjalistów od naprotechnologii w Polsce. Jest też znany z pomocy parom w sytuacjach kryzysowych. - Często brak potomstwa budzi frustrację i wzajemne obwinianie się za sytuację. Trzeba pamiętać, że jest to problem obojga rodziców, niezależnie od tego po której stronie trwa fizyczna niemożność. Chcemy wykorzystać wiedzę naszego gościa w tych kwestiach - wyjaśnia boromeuszka.

Organizatorzy bardzo proszą o potwierdzenie swojej obecności, zwłaszcza na wykładzie. Wystarczy napisać maila na adres: fundacja@boromeuszki.pl.

Zwykle spotkania organizowane przez siostry boromeuszki odbywają się w trzecią środę miesiąca, chociaż bywają czasem przesunięcia. Informacji o kolejnych propozycjach należy szukać na stronie www.fev.wroclaw.gosc.pl.


Polub nas, a nie przegapisz żadnej naszej informacji:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama